műszaki bolti eladó/raktáros

Pacsa, Magyarország

Ha szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni,  ahol a szakértelem és a közvetlenség találkozik, akkor jelentkezz műszaki boltvezető pozícióba a Dodó-Elektro Kft.–hez.

Feladatok:

  • bolti értékesítés

  • vásárlók kiszolgálása és termékbemutatás

  • boltvezetői feladatok

  • vásárlást igazoló számlák, garanciajegyek kiállítása ERP rendszerben

  • polcok és egyéb értékesítési helyek feltöltése áruval

  • rendszeres leltárokon való részvétel

  • munkahelyi rend és tisztaság fenntartása

  • bolti kellékek beszerzése (irodaszer)

  • felelősség a pénztárban levő készpénzért

  • anyag- és árukészlet átvétele

  • árugazdálkodás-raktárkészlet felügyelése

  • átvett készletek elhelyezése a polcokon és az arra kijelölt helyeken

  • a raktározott anyag és áru megjelölése tájékoztató címkékkel

  • anyag- és árukészletek raktárból való kiadása a felvett megrendelések alapján

  • raktárkészletek csomagolása és előkészítése szállításra

  • raktárkészleti nyilvántartás vezetése számítástechnikai eszközök segítségével

  • részvétel az aktuális raktárkészlet mennyiség összeszámolásában és ellenőrzésében

  • biztonsági és tűzvédelmi előírások és intézkedések betartása a munkahelyen

  • kimutatások készítése

Feltételek:

  • bolti eladói tapasztalat előny, de ha pályakezdő vagy, az sem kizáró ok

  • bolti eladói végzettség

  • folyamatszemlélet

  • eredményorientáltság

  • felelősségvállalás

  • csapatmunka

  • optimizmus, mások iránti bizalom

  • döntési mérlegelés és bátorság

  • problémamegoldó személyiség

Előnyök:

  • boltvezetői végzettség

  • B kategóriás jogosítvány

Amit mi tudunk nyújtani:

  • részese lehetsz egy jó hangulatú, családias, fiatalos, összetartó csapatnak

  • egy biztos hátterű cégnél dolgozhatsz

  • versenyképes bérezés

Ha úgy látod, Te vagy az a személy, akit keresünk, jelentkezz!